کلیه اخبار در مورد رایتل

سیم کارت های رایتل

انواع سیم کارت های رایتل + توضیحات

سیم کارت دائمی
دارندگان سیم کارتهای دائمی رایتل می توانند از انواع خدمات آن، شامل تماس تصویری، تماس صوتی، اینترنت پرسرعت و … استفاده، و هزینه آن را در پایان هر دوره با دریافت صورتحساب پرداخت نمایند. همچنین طرحها و بسته های تشویقی خاصی، ویژه این مشترکان تنظیم می شوند.

سیم کارت اعتباری
مشترکان این نوع سیم کارت ها، با خرید کارت شارژ، می توانند تا سقف اعتبار موجود از کلیه خدمات شبکه رایتل استفاده نمایند. جزئیات طرح های تشویقی مخصوص این مشترکان در بخش محصولات و تعرفه ها > طرح ها و تعرفه ها > طرح های جاری آمده است.

سیم کارت دیتا
این سیم کارتها ویژه دسترسی به خدمات دیتا و اینترنت پرسرعت هستند و قابلیت برقراری تماس صوتی را ندارند. دارندگان سیم کارتهای دیتا، می توانند به صورت سیار با استفاده از دستگاه های مختلف مانند انواع تبلت، لپ تاپ و مودمهای قابل حمل با قابلیت اتصال به شبکه نسل سوم، از اینترنت پر سرعت استفاده نمایند. این سیم کارتها از قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه (SMS) نیز برخوردار می باشند.

شارژ رایتل خواندن مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

ورودی های شارژ رایتل در این زمینه:

 • سایت رایتل
 • خرید طرح اینترنت رایتل
 • طرح های رایتل
 • ساىت راىتل
 • سیم کارت های رایتل
 • سایت راتیل
خوشت اومد برای دوستات به اشتراک بزارShare on Google+Share on FacebookEmail this to someoneTweet about this on TwitterDigg thisShare on LinkedInBuffer this pagePin on PinterestShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this pageShare on RedditFlattr the author

درباره نویسنده

4 دیدگاه در ”سیم کارت های رایتل

  • با عرض سلام و تبریک سال نو
   فعالسازی سیم کارت های رایتل به دلیل سال نو با کمی کندی طی چند روز پیش میره.
   اگر میخواهید پیگری های بیشتری انجام دهید میتوانید با شماره
   ۰۲۱۲۹۲۰
   واحد پشتیبانی رایتل تماس بگیرید.

   با تشکر و سپاس فراوان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *